אודות

משרד עורך דין צחי מצרי, עוסק בתחום הפלילי כגון: עבירות המתה כגון רצח, הריגה, גרימת מוות ברשלנות, עבירות אלימות, רכוש, סמים, עבירות מין, עבירות כלכליות (עבירות הצווארון הלבן) ועוד. משרדנו עוסק גם בערעורים פליליים, במשפט הצבאי, וועדות שחרורים ועתירות אסירים. משרדו של עו”ד מצרי, מלווה ומייצג  חשודים ונאשמים לאורך כל ההליך הפלילי, משלב החשדות ועד להכנה בחקירת המשטרה, וכן, בשלבי מעצר ושחרור, ייצוג במשפט הפלילי ובערכאות משפטיות שונות.

מה מייחד את משרדו של עו”ד מצרי משאר משרדי עורכי הדין?

כל תיק שמגיע למשרדו של עו”ד מצרי, נבדק בקפידה, כאשר עוה”ד מצרי, נוקט בסדר פעולות מיוחד, ונקיטת אסטרטגיה משפטית, פסיקות רלוונטיות למקרים הספציפיים, עבודה מול מומחים, בדיקת קווי הגנה ועוד. הבדיקה הקפדנית של כל תיק,מעלה את הסיכויים לקבלת תוצאות משביעות רצון, על מנת להגיע לניצחון המיוחל, כאשר הלקוח משיג ייצוג מקצועי ואיכותי. עו”ד מצרי, יכול להעריך את תקופת המשפט וסיום הטיפול בתיק. ניתן להיעזר בשירותיו של עו”ד מצרי גם במחיקת רישום פלילי,הגשת בקשת חנינה מנשיא המדינה, ליווי וייצוג אסירים וייצוג וייעוץ משפטי לנפגעי עבירה.

הכרה עם רשויות החקירה והתביעה לתוצאות וסיכויים טובים לחשודים ונאשמים

עו”ד מצרי, בוחן ראיות לעומק ומה השיקולים וההנחיות של התביעה. למשרד היכרות מעמיקה ורבת שנים עם  רשויות החקירה והתביעה, וכן, הוא יודע, כיצד רשויות אלה פועלות, מה נקודות התורפה שלהן וכך, הוא למעשה בונה את קו ההגנה היעיל ביותר.
למשרד, ניסיון עשיר ומוכח בטיפול בתיקים פליליים, צבאיים ומשמעתיים והענקת ייצוג משפטי בפני בתי המשפט האזרחיים, בתי הדין הצבאיים ובתי דין משמעתיים , בכל בתי המשפט בארץ ובכל הערכאות. הזמינות של עו”ד מצרי היא גבוהה והוא יעשה ככל שניתן, על מנת שחשודים יהיו בחדר החקירות רגועים ושקולים,כך שניתן יהיה לפעול לשחרור מהיר של חשודים וללא תנאים מגבילים במהרה.

זומנתם לתחנת המשטרה באזהרה? – פנו אלי עוד היום

אם זומנתם לחקירה באזהרה בתחנת המשטרה, אל תתמהמהו, פנו אל משרד עו”ד מצרי עוד  היום. כל מה שתאמרו בחקירה ללא ייעוץ משפטי מקצועי, יכול להיות מכריע. ייעוץ מקדים והכנה לחקירת המשטרה, הוא חיוני. תוכלו ליצור קשר באמצעות הטלפון הנייד של עו”ד מצרי, כך שהוא יגיע אליכם וייעץ לכם, לפני החקירה במידה ונעצרתם

יצירת קשר

לייעוץ ראשוני לא מחייב חייגו עכשיו:

074-766-1317

או מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם: